Hakkımızda

Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Bodrum Havalimanı Transfer Vip, Yokuşbaşı Mahallesi, Emin Anter Bulvarı Numara 7 / A Bodrum / Muğla adresinde hizmet vermektedir. Şirketimiz kurumsal ve yasal çalışarak siz değerli konuklarımız 365 gün boyunca hizmet vermektedir. Şirketimiz Bodrum’un marka değerini her zaman koruyan ve geliştiren Türk Marka ve Patent kurumundan da tescilli bir transfer firmasıdır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olup, yeni kasa Vip Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile hizmet sunmaktadır. Sektörün lideri grup firmaları olan  Vip Bodrum Transfer Turizm Limited Şirketi ve Esenkal Turizm Anonim Şirketine bağlıdır.

Bodrum Transfer ile sadece ve sadece kişiye özel Bodrum transfer hizmeti sunmaktayız. Milas Bodrum Havalimanına iniş yapan misafirlerimiz alanında oldukça tecrübeli kadromuz eşliğinde kapıda isim yazılı levha ile karşılanarak kendilerine özel ayırılmış Vip araçlarına binerek istedikleri adres, otel, işadresi yada marinaya bırakılmaktadırlar. Ve tatil dönüşlerinde de aynı sistemle uçuş zamanınıza göre program yapılarak Milas Bodrum Havalimanına Vip araçlarımız ile transfer edilirler.

Bodrum transfer firmaları arasında en kaliteli hizmeti en ucuz Bodrum transfer fiyatları  ile sunan şirketimiz her zaman için yeni kasa Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ve alanında tecrübeli ekibimiz ile Vip Bodrum Transfer hizmetlerini 24 saat aralıksız sürdürmektedir.

Bodrum Transfer tavsiye denince Bodrum bölgesinde ilk akla gelen firma olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizin müşteri memnuniyeti bizler için en önemli faktördür. Yerli ve yabancı fark etmeksizin sizlerden gelen olumlu yada olumsuz geri dönüşleri her zaman değerlendiriyoruz.